יום ראשון, 28 בספטמבר 2014

צעד לשנה טובה במכנסיים לגברמכנסיים לגבר, בסיסי
מכנסיים לגבר הם מצרך בסיסי ונורמטיבי במלתחה היומיומית של כל גבר. נשמע פשוט ואף דל אפשרויות, אך למעשה מכנסיים לגבר יכולים להיות מגוונים עד במגוון אפשרויות. מכנסיים לגבר יכולים לבוא כחלק מחליפת עסקים או כמכנסיים שמותאמים לחליפה לאירועים, בין אם מדובר באירועים משפחתיים חוגגים ובין אם בעסקים מסוג אחר, שם לחליפות יש תפקיד של מוניטין, כמו חליפות הגברים בסרטים של טרנטינו. מכנסיים לגבר יכולים להגיע בהתאמה לוסט ועניבה, למראה הפופולרי של הגבר החנון הבוגר, בין אם הוא היפסטר את גבר מוקדם יותר לאופנה הזאת. יש גברים שהם נסיכים או גיבורי על שיבחרו בטייץ מהודק, חינני יותר או פחות, זה כבר עניין של טעם, בתור מכנסיים לגבר שהם.

ייצוג של מכנסיים לגבר
מכנסיים לגבר יכולים גם להיות מכנסיי ברמודה או מכנסיי חוף וצלילה, מכנסיי רכיבה או שרוול נינוח ויומיומי, גם אם יש שיטענו שאלה אינם מכנסיים לגבר של ממש. אתם יכולים לתאר לעצמכם בדיוק אילו מכנסיים לגבר הם לובשים בעודם טוענים זאת.
מכנסיים לגבר יכולים להיות מחויטים ומגוהצים למראה הייצוגי המקצועי, או קרועים ומשופשפים כג'ינס אופנתי במיוחד, למראה ייצוגי מסוג אחר לחלוטין. איזה ייצוג שלא תבחרו לכם ולמכנסיים שלכם, אל תשכחו לצעוד אל השנה החדשה בצעד ראשון עם הרגל הנכונה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה