יום שלישי, 4 במרץ 2014

לא בוגדים בבגד. בגדים לגברים.סבתא שלי אומרת שדווקא מעניין היום להסתכל על בגדים לגברים, כי פעם היו רק חולצות טריקו ולא היה כל כך על מה להסתכל.
היום בגדים לגברים עדיין כוללים חולצות טריקו, אבל גם עוד מבחר גדול של חולצות מכופתרות, חולצות פולו, מעילים, ג'קטים ושאר פריטי לבוש ואפנות שהתפתחו כאן וגם כאלה שיובאו אל ארון הבגדים לגברים שביננו, מחו"ל, בעיקר מאירופה.

זו לא בגידה. בגדים לגברים
יש גברים שיעדיפו שיבחרו בשבילם את הבגדים, ויש כאלה שבוחרים לבחור בעצמם. היצע הבגדים לגברים היום הוא גבוה ואיכותי, וגברים יכולים להלביש את עצמם בבגדים כלבבם וגם לאהוב את הבגדים שלהם, גם כשהם באים מסוגיי אפנות שונות שמייצגות בגדים לגברים.

לא תבגוד
גברים רבים נשארים נאמנים לקו אופנתי בסיסי אחיד במהלך חייהם. אחרים נשארים נאמנים לקו אופנה מתחדש עם השפעות מקומיות ובינלאומיות. גם אלה שלא בוגדים בדפוסי לבוש בסיסיים, וגם אלה שלא בוגדים ברעיון של חידוש אופנתי תמידי, יכולים היום להתהדר בבגדים לגברים ברמה אופנתית גבוהה, מגוונת ומתחדשת, שמשאירה אותם נאמנים לעצמם, נאמנים לקודים החברתיים המתבקשים והנבחרים, ונאמנים לייצוגים האופנתיים שהם רוצים שיהיו מזוהים איתם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה